Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Aita Collection olarak GREEN PLANET GAMING BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ SAN.TİC.A.Ş şirketlerinin iştirakiyiz. Bizimle alışveriş yaptığınızda veya hizmetlerimizden birini kullandığınızda, bilgileriniz konusunda bize güvenirsiniz. Kişisel verileri ve gizliliğinizi korumak, AITA Koleksiyonu için en önemli önceliktir.

Topladığımız kişisel veriler, neden ihtiyaç duyulduğu, nasıl kullanıldığı ve bu veriler üzerindeki haklarınız hakkında size açık ve şeffaf bilgi vermemiz gerekiyor.

Kısaca AITA Collection kişisel veri işleme

Kişisel verilerinizin işlenmesinden kim sorumludur?
AITA Koleksiyonu, farklı marka ve tüzel kişilerden oluşmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesinden sorumlu şirket, verilerin toplanma amacına bağlıdır. Her işleme amacı için sorumlu şirket size bildirilecektir.

Kişisel verilerinizi neden işliyoruz?
Web sitelerimizden veya mağazalarımızdan birini ziyaret ettiğinizde size en iyi müşteri deneyimini sağlamak için kişisel verilerinizi kullanıyor ve işliyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetleri size sağlamak, siparişinizi teslim etmek veya müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla size destek olmak için talebiniz üzerine verilerinizi işleriz.

Ne tür kişisel verileri işliyoruz?
Kişisel bilgiler, doğrudan veya dolaylı olarak size atfedilebilecek herhangi bir bilgidir. İşlediğimiz kişisel verilere örnek olarak ad, adres, e-posta adresi, telefon numarası, ödeme bilgileri ve satın alma siparişi verilebilir. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçtiğinizde sağladığınız kullanım geçmişini, IP adresini, üye kimliğini ve bilgileri de işleyebiliriz.

Verilerinizi nerede işliyoruz?
Kişisel verileriniz genellikle ülkenizde veya bir AB/AEA ülkesinde saklanır ancak bu alanın dışındaki bir ülkeye de aktarılabilir ve işlenebilir.

Verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?
Kişisel verileriniz gerektiğinde GREEN PLANET GAMING BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ şirketleri bünyesinde adımıza belirli görevleri ifa eden tedarikçiler, taşeronlar ve bağımsız üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

Haklarınız nelerdir?
Erişim, düzeltme, silme ve danışma hakkına sahipsiniz. Belirli durumlarda, verilerinizi kullanmamıza veya aktarmamıza itiraz etme hakkınız da vardır. Bir hesabınız olduğunu veya bir sadakat programının üyesi olduğunuzu varsayalım. Bu durumda erişim, taşınabilirlik ve düzeltme hakkınızı hesabınızı silebileceğiniz hesap sayfalarınız altında kullanabilirsiniz.

Scroll To Top
Kapat
Kapat
Ürünler
Karşılaştır
Sipariş
0 İstek Listesi
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam